Sen sa stáva skutočnosťou

Vitajte v Herbs by Hupka, na mieste, kde sa spojenie prírody s krásou a zdravím stáva skutočnosťou.

Všetci ma volajú Hupka a Herbs by Hupka je moja malá milá značka. Pred niekoľkými rokmi som stála na križovatke, kde jednou možnosťou bolo pokračovať v korporácií a druhou, oveľa náročnejšou, no o to krajšou, bola vlastná značka prírodnej kozmetiky. Ako to dopadlo už asi tušíte.

Túžila som po biznise založenom na hodnotách, na ktorých mi záleží. Zároveň je to moja cesta k sebavyjadreniu a zhmotnenie mojej vášni ku všetkému, čo je prírodné, zdravé, voňavé, etické, zmysluplné a férové.

Od samotného začiatku to bola jedna veľká výzva začínajúca byrokraciou, povoleniami, certifikátmi, až po hygienu a rôzne testovania. Nečakané udalosti ako pandémia a neskôr vojna mi veru riadne pomenili plány a možnosti, ale v konečnom dôsledku ma posilnili a utužili moju vieru v to, čo robím. Dnes sme na trhu už piaty rok a hupka produkty sa tešia obľube u mnohých zákazníkov.

Mojou túžbou je prinášať kozmetiku a produkty, ktoré nielen skvelo vyzerajú a voňajú, ale sú najmä funkčné a majú čisté zloženia. Nechceme byť iba ďalšou kozmetickou firmou na trhu, ale snažíme sa priniesť niečo nové. Okrem iného Vás môže zaujať aj náš minimalistický dizajn, ktorý je ale výrazný vďaka spojeniu sa s Danyelou art, slovenskou fashion ilustrátorkou, ktorá moju kozmetiku obohatila o svoje kresby.

Čo robí Herbs by Hupka jedinečnou? Je to naša oddanosť detailom, kvalita produktov, a úprimná starostlivosť o zákazníkov. Ale aj to, že v Herbs by Hupka je to viac ako len o výrobkoch.  Je to o srdci a duši, ktoré do každého produktu vkladáme, aby sme priniesli to najlepšie z prírody priamo k Vám.

Produkty Herbs by Hupka, ktoré nájdete na mojom eshope, sú pre Vás vyrábané ručne a s láskou v malých množstvách tak, aby k Vám dorazili čo najčerstvejšie. Sú vyrobené z prírodných masiel, BIO olejov a iných prírodných, liečivých látok. Neobsahujú umelé konzervanty , farbivá, sulfáty, palmový olej, či umelé, zdraviu škodlivé parfumy. Tie sú nahradené aromaterapeutickými esenciálnymi olejmi. V tých najcitlivejších produktoch nájdete esenciálne oleje značky Florihana, ktoré blahodárne pôsobia nie len na telo, ale tiež na dušu.

Pozývam Vás, aby ste sa pripojili k našej ceste a objavili krásu a funkčnosť  prírodnej kozmetiky, sójových sviečok, či bylinných tinktúr. Pretože Herbs by Hupka je nielen značka, je to cesta k lepšiemu životnému štýlu, cesta naspäť k prírode a k sebe samému.

Pridajte sa k nám aj prostredníctvom sociálnych sietí, či newslettra a objavte radostnú stránku prírodnej kozmetiky. Teším sa na Vás

Let nature love & heal you

Vaša Hupka

Sledujte nás na Instagrame

Potrebujete poradit s nákupom? Odpoveď nie je v sekcii Časté dotazy? Napíšte nám tu.

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website.